Almir krasniqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Almir Krasniqi "MILI" (lindi më 14 Nentor të vitit 1997 në Kamenicë) është futbollistë shqipëtar që luan aktualisht ne Gjermani dhe po ashtu jeton ne Gjermani/HAGEN