Krimbat e shtypur

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Tek krimbat e shtypur bëjnë pjesë: Planariet; Këlbazat; Lëvrizat;


Planariet jan krimba te shtypur bashke me kelbazat dhe levrizat.