Longar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Longar është mbreti i parë i njohur i dardanëve, pastaj erdhen pasardhsit e tij BATO DHE MONU--46.99.145.18 2 maj 2014 11:08 (CEST)--46.99.145.18 2 maj 2014 11:08 (CEST) KATEGORIA E TIJ ISHTE MBRET