Ministria e Ekonomisë, Tregëtisë dhe Energjitikës e Shqipërisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Koordinatat:41°19′38″ Veri 19°49′04″ Lindje 41.327222° Veri 19.817778° Lindje

Ministria e Ekonomisë, Tregëtisë dhe Energjitikës është një ministri e Republikës së Shqipërisë.