Përdoruesi:Ammartivari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Mirësevini!


Pasuria më e mirë është pasuria e shpirtit.
Muhammad2.pngProfeti Muhammed s.a.v.s.Muhammad2.png
عمار
TË DHËNA
Kombi
SHQIPËTAR
Religjioni
ISLAM
Nënshtetësia
MALAZEZE
Lindur në
TIVAR
Rritur dhe jeton në
ULQIN
Coat of arms of Montenegro.svgUlcinj-Grb.gifCoat of arms of Albania.svg
Ky përdorues është i interesuar në Historinë e
ILIRËVE, ARBËRVE dhe SHQIPËTARËVE
THËNIE E ZGJEDHUR
"S’ka dyshim se besimtarët janë vëllezër, pra bëni pajtim ndërmjet vëllezërve tuaj"

KURAN
HUXHURAT 10
VENDET E VIZITUARA
Flag of Montenegro.svg MNE, Flag of Albania.svg ALB, Flag of Kosovo.svg RKS, Flag of Macedonia.svg MAC, Flag of Bosnia and Herzegovina.svg BIH, Flag of Croatia.svg CRO, Flag of Serbia.svg SRB, Flag of Slovenia.svg SLO, Flag of Germany.svg GER, Flag of Austria.svg AUS, Flag of the United Kingdom.svg UK
Gjuhët
SHQIP ~ MALAZEZISHT ~ SËRBISHT ~ BOSHNJAKISHT
KROACISHT ~ ANGLISHT ~ GJERMANISHT ~ FRËNGJISHT
Ky përdorues ka vizituar 3 kryeqytete(shqipëtare) në 1 ditë:
Flag of Albania.svg Tiranën ,Flag of Kosovo.svg Prishtinën ,Flag of Macedonia.svg Shkupin;
Ky përdorues mbështet:
Flag of Albania.svg
BASHKIMIN E TROJEVE SHQIPËTARE
Fatimid flag.svg
RIKRIJIMIN E KALIFATIT
Përdoruesi:Ammartivari/Livadhi

Kontributet

Artikuj

Lista e xhamive në Ulqin

Detaria e Ulqinit

Kampionati Evropian i Peshëngritjes


Skeda

XhamijaDetarve.JPGPopulation of Ulcinj by Nationalities in 2011.pngAlbanians in Montenegro.pngRana, Ulcinj.jpgTivari family house, Ulcinj.jpg Population of Ulcinj (town)..pngStadion Safari.JPGOld Ulcinj.JPGReligion in Albania with %.pngLanguage in Albania with %.pngEthnicity in Albania with %.pngBabel
Shqiponja malazeze Ky përdorues vjen nga
Mali i Zi
Emblema e Ulqinit Ky përdorues vjen nga Ulqini.

sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja
Shqiponja dykrenare Ky përdorues do Shqipërinë Etnike