Përdoruesi:Liridon

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Mirë se vini në faqen time personale
 
 
* Mund të diskutoni ose të dërgoni komente dhe pyetje këtu
* Për përgjigjje emergjence mund të më dërgosh një e-mail (rakomandojë Diskutimin) këtu
* Nëse ju intereson më shumë mbi punimet mund të shikoni këtu
Wikipedia:Babel
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues ka qënë në Wikipedia për 6 vjet, 8 muaj dhe 17 ditë.
0 Ky përdorues është pjestar i portalit informatikë.
Logo e Universitetit të Europës Juglindore
Ky përdorues është pjestar i projektit UEJL 2012

Logo e Universitetit të Europës Juglindore
Ky përdorues është pjestar i projektit 100-Vjet Pavarësi

sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
mk-4 Овој корисник зборува Македонски на ниво на мајчин јазик.
Emblema e Strugës Ky përdorues vjen nga Struga.
Chromium Logo.svg Ky përdorues kontribon në Wikipedia duke përdorur Google Chrome.
Sot është E diel 29 mars 2015
Kjo është faqe e një përdoruesiWikipedia.

Ky nuk është një artikull enciklopedik. Nëse ju gjeni këtë faqe në ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia, jeni duke parë një site pasqyrues. Të jesh i vetëdijshëm se kjo faqe mund të jetë e vjetëruar dhe që përdoruesi të cilit i takon kjo faqe mund të mos ketë përkatësi personale me ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia vetë. Faqja origjinale është e vendosur në http://sq.wikipedia.org/wiki/P%C3%ABrdoruesi:Liridon.