Resident Evil 5

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Resident Evil 5 është titulli i pjesës shtatë i serisë të lojrave Resident Evil, që debutoi më 5 mars 2009PlayStation 3, Xbox 360 dhe PC.[1]

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]

[1]
Gabim referencash: Etiketat <ref> ekzistojnë, por nuk u gjet etiketa <references/>