's-Gravendeel

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: 's-Gravendeel (kthjellim).


's-Gravendeel
—  woonplaats  —
Pamje nga 's-Gravendeel

Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Hollanda e Jugut – stema Hollanda e Jugut
Komuna Binnenmaas
Koordinatat 51°46′41″V 4°36′54″L / 51.778055°V 4.615°L / 51.778055; 4.615 ('s-Gravendeel)Koordinatat: 51°46′41″V 4°36′54″L / 51.778055°V 4.615°L / 51.778055; 4.615 ('s-Gravendeel)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Prefiksi (+31) 078
Kodi Postar 3295
Vendndodhja
's-Gravendeel is located in Hollandë
's-Gravendeel
's-Gravendeel
's-Gravendeel – harta_foto

's-Gravendeel është një qytezë në Binnenmaas, provinca Hollanda e JugutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]