Ágreda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Vista general de Ágreda desde la carretera de Vozmediano.jpg
Ágreda (Soria) Mapa.svg

Ágreda është një bashki në provincën e Soria-s, Castile dhe Leon, në Spanjë.