Çeçeva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çeçevë
Fshat
Vendndodhja
Çeçevë is located in Kosova
Çeçevë
Çeçevë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 804 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 8″ Veri

20° 36′ 24″ Lindje

Çeçevë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]