“Gjurmë shqiptare”

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Gjurmë shqiptare” i televizionit "Top Channel" me gazetar Marin Mema, është një cikël reportazhesh përmes të cilëve synohet njohja e historisë dhe e zonave të ndryshme të Shqipërisë. Një dritare që tregon atë që deri më sot ka qenë e fjetur apo e mbuluar nga harresa e shekujve.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Top Channel".