2004

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Viti 2004 ka 366 ditë dhe është vit i brishtë.

Ngjarje[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gomure[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Vdekje[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Pa data[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Datat e personave më poshtë nuk janë të shënuara në artikujt mbi biografinë e tyre: