24 tetor

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 24 Tetor)
Shko te: navigacion, kërko

24 tetori Korca jone magjike, Korca jone e ngrohte Shtepiza unike , ku nuk kemi ftohte

Ky vend i mrekullueshem, clirimin e mori Beri diellin me te shndritshem , ne nje dite tetori

Urime, me gjithe zemer, Korca e arsimit Urime Nene e dashur, Diten E Clirimit

Ngjarje[redakto | redakto tekstin burimor]

Lindje[redakto | redakto tekstin burimor]

Vdekje[redakto | redakto tekstin burimor]

Festa dhe përvjetore[redakto | redakto tekstin burimor]