Jump to content

31 tetor

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ditët historike
Shtator · Tetor · Nëntor
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

31 tetori është dita e 304-të e kalendarit gregorian (dita e 305-t në vitin e brishtë) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 61 ditë.

Festa dhe përvjetore

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Halloween