Abdyl Xhaja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Abdyl Xhaja ishte ministër i Energjisë dhe Burimeve Minerare për Shqipërinë në qeverinë e Sali Berishës 1992. Është deputet i Partisë Demokratike të Shqipërisë.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]