Agnetha Fältskog

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Agnetha Fältskog

Agnetha Fältskog (Emri i gjatë Agneta Åse Fältskog) u lind më 5 prill 1950JönköpingSuedisë, ka qenë pjesëtare në grupin e famshëm Suedez ABBA.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Agnetha Fältskog – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale