Aida Kërçuku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Aida Kërçuku është një oficere shqiptare. Ajo punon si Komandante e Togës, në misionet paqëruajtëse në Afganistan. Ka që tre vjet që kur Shqipëria u anëtarësua në NATO. Gjitashtu, ajo punon edhe si mbështetëse kapitene dhe është oficere në Spitalin Ushtarak, në Tiranë.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Artisti I Paharruar Dhe Nje Grua Ne Afganistan | Tvklan.Al". Arkivuar nga origjinali më 31 gusht 2012. Marrë më 20 gusht 2012.  Një parametër i panjohur |url-status= është injoruar (ndihmë)


Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.