Jump to content

Ailly-le-Haut-Clocher

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ailloncourt
VendiFranca
RajoniBourgogne-Franche-Comté
DepartamentiHaute-Saône
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Ailloncourt është një komunëFrancë. Ailloncourt bën pjesë në departamentin [[Haute-Saône]] të rajonit [[Franche-Comté]]. Komuna ka një popullsi prej 284 banorë dhe sipërfaqe prej 9.29 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]