Albanian Daily News

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Albanian Daily News ështe një gazetë në gjuhën shqipe dhe angleze në internet dhe si gazetë shtypi në versionin anglisht. Është e përditshme që botohet në Tiranë.

Gazeta është pjesë e rrjetit elektronik dhe leximi i saj duhet parapaguar.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Gazeta-Shqipetare.png Ky artikull në lidhje me Shtypi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.