Alfred Keta

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Alfred Keta është aktor shqiptar. Ka interpretuar dhe ne filmin Lulkuqet mbi mure.


3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.