Alfred Lela

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Alfred Lelaka lindur në Bajram curr në 24 janar 1977 dhe është një gazetar shqiptar.Në vitin 2000 shkon në Amerikë në Boston dhe atje kalon nje periudh të gjatë deri në vitin 2009 që kthehet në shqipëri ku punoi dhe me gazeten shekulli Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.