Althaea

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Althaea
Althaea
Althaea
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Malvales
Familja: Malvaceae
Grupi: Althaea
Antarët
  • Mëllaga mjekësore
    • A. officinalis
  • Mëllaga e butë
    • A. rosea - Hollyhock


Lista e antarëve[redakto | redakto tekstin burimor]

Shiko dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Althaea – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale


P biology blue.pngKy artikull nga biologjia është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.