Ana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ana, një pedagoge literature në universitet jeton së bashku me të dashurin e saj Beni. Ndërkohë që Ana krijon një lidhje me një prej studentëve te saj,të riun energjik Ergi, i dashuri i saj Beni përpiqet ta rifitoj Anën.

referenca [1]

Regjisori dhe ekipi[redakto | përpunoni burim]

  • Zhanri: Drama
  • Producent: Bunker Film
  • Regjizor: Ajola Daja
  • Skenari: Ajola Daja
  • Fotografia: Erald Deda
  • Kasti: Ina Gjonçi Igli Zarka Enkel Gurakuqi

Referenca[redakto | përpunoni burim]