Andon Frrokaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Andon Frrokaj është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Aji i përket Partisë Demokratike te Shqiperise,ne qarkun e Lezhës

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]