Aqif Rakipi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Aqif Rakipi është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ai i përket Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, në qarkun e Elbasanit .

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]