Arbanaska Reka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Arbanaska Reka është një lum dhe vendbanim i vogël në Serbi [1].

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Vend ndodhja[lidhje e vdekur]