Ardian Cerga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ardian Cerga aktor shqiptar me role të shumta në kinematografin shqiptare.[1] Disa nga rolet e tij kryesor janë:

Pjesmarja në[redakto | përpunoni burim]

Referencat[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ "Ardian Cerga, mes Romës dhe Vlorës". Shqiptar i Italisë. 19 maj 2014. Marrë më 27 tetor 2018.