Jump to content

Ardian Cerga

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Ardian Cerga aktor shqiptar me role të shumta në kinematografin shqiptare.[1] Disa nga rolet e tij kryesor janë:

Pjesmarja në[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Ardian Cerga, mes Romës dhe Vlorës". Shqiptar i Italisë. 19 maj 2014. Arkivuar nga origjinali më 24 janar 2019. Marrë më 27 tetor 2018. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)