Arliss Howard

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Arliss Howard
Informacione personale
Ditëlindja 18 tetor, 1954
Vendlindja Independence, Missouri, SHBA

Leslie Richard Howard lindi më 18 tetor, 1954. Është një aktor amerikan.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Arliss Howard – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.