Jump to content

Aubrey Plaza

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Aubrey Plaza
U lind në
Aubrey Christina Plaza

26 Qershor, 1984
TitulliPlaza, 2019

Aubrey Christina Plaza lindi më 26 Qershor, 1984. Është një aktore Amerikane e cila është famëkeqe për skeçin e realizuar me Jena Ortegën i cili dështoi mjerisht për të tërhequr vëmëndjen e publikut amerikan.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Aubrey Plaza – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale


Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.