Autrêches

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Autrêches
VendiFranca
RajoniHauts-de-France
DepartamentiOise
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Autrêches është një komunëFrancë. Autrêchesbën pjesë në departamentin Oiserajonit Picardie. Komuna ka një popullsi prej 741 banorë dhe sipërfaqe 13.03 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]