Barllova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Barllovë
Барлово
Fshat
Vendndodhja
Barllovë is located in Serbia
Barllovë
Barllovë

Koordinatat: 43°10′53″V 21°21′12″L / 43.18139°V 21.35333°L / 43.18139; 21.35333

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 345 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 10′ 53″ Veri

21° 21′ 12″ Lindje

Barllovë (serbisht: Барлово/Barlovo) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]