Jump to content

Bashkia Kolonjë

Coordinates: 40°11′N 20°23′E / 40.18°N 20.38°E / 40.18; 20.38
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

40°11′N 20°23′E / 40.18°N 20.38°E / 40.18; 20.38

Ersekës

Bashkia Ersekë është një bashkiRrethin e KolonjësShqipëri dhe i vetmi vendbanim është Erseka.[1]


Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "FLETORJA ZYRTARE E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË" (PDF). www.qbz.gov.al. 1 shtator 2014. Arkivuar nga origjinali (PDF) më 24 shtator 2015. Marrë më 20 dhjetor 2017. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)