Bashkia Pogradec

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bashkia Pogradec
Q. i Korçës > Rr. i Pogradecit > Bashkia Pogradec
Administrata
Shteti Flag of Albania.svg Shqipëria
Qarku Qarku i Korçës
Rrethi Rrethi i Pogradecit
Kryetari i bashkisë Ilir Xhakolli (PS)
61 · Bashkitë e Shqipërisë

Bashkia Pogradec është një bashkiRrethin e PogradecitShqipëri dhe i vetmi vendbanim është Pogradeci.[1]


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "FLETORJA ZYRTARE E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË" (PDF). www.qbz.gov.al. 1 shtator 2014. Marrë më 20 dhjetor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)