Berjani i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Berjan i Poshtëm
Доње Бријање
Fshat
Vendndodhja
Berjan i Poshtëm is located in Serbia
Berjan i Poshtëm
Berjan i Poshtëm

Koordinatat: 43°3′2″V 21°49′2″L / 43.05056°V 21.81722°L / 43.05056; 21.81722

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 279 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 3′ 2″ Veri

21° 49′ 2″ Lindje

Berjan i Poshtëm (serbisht: Доње Бријање/Donje Brijanje) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]