Bernardo Rezende

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bernardinho 2003.jpg

Bernardo Rezende- Bernardinho është i lindur në Rio de Zheneiro, Brazil, më 25 agu 1959, është vollibollist dhe trajner brazilian, i njohur më mirë.