Besim Dina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Besim Dina

Besim Dina (lindi më 6 korrik 1971) është moderator, aktor dhe komedian shqiptarë. Ai drejton emisionin Oxygen Show për më shumë se 7 vite.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]