Biglla

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Biglla
Fshat
Vendndodhja
Biglla is located in Maqedonia e Veriut
Biglla
Biglla
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Dellçevë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rajoni lindor
Lartësia 734 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2320
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 57′ 39″ Veri

22° 40′ 39″ Lindje

Popullsia 274 banorë (2002)