Bilall Sherifi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Bilall Sherifi shqiptar nga Kosova dhe deputet i Kuvendit të Kosovës.


Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.