Blake Clark

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Blake Clark
Blake Clark April 2016.jpg
Born
Blake Clark

2 shkurt, 1946
TitleClark më 1 prill 2016

Blake Clark lindi më 2 shkurt, 1946Macon, Georgia. Ishte një komedian dhe aktor amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.