CIOFF-it

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

CIOFF është organizatë ndërkombetare e organizimit të Festivaleve Folklorike në të cilën ështe antaresuar edhe Shqipëria. Seksioni shqiptar i CIOFF-it është me qendër në qytetin e Përmetit.Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]