Carrot Top

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Carrot Top
CarrotTop.jpg
Carrot Top, 2009
Informacione personale
Ditëlindja 1965

Scott Thompson lindi më 1965. Është një aktor dhe komedian.