Centaurium

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Centaurium
-
C. erythraea
Seleksionimi shkencor
Lloji: Bimë
Dega: Magnoliophyta
Klasa: Magnoliopsida
Fisi: Gentianales
Familja: Gentianaceae
Grupi: Centaurium
Anëtarët

Lista e anëtarëve

Centaurium është grup në familjen Gentianaceae.

Lista e anëtarëve[redakto | përpunoni burim]

Shiko dhe këtë[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]

 Commons: Centaurium – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale


P biology blue.png Ky artikull në lidhje me biologjinë është i cunguar. Ndihmoni dhe ju në përmirsimin e tij.