Century Media Records

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Century Media Records është një kompani distributive Gjermanisht, Amerikanës dhe Australian e inqizimeve e cila primare e ka Heavy metal-in, death-metal-in dhe hardcore-punk-in.

Grupes[redakto | redakto tekstin burimor]

Weblinks[redakto | redakto tekstin burimor]