Charlotte's Web

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Charlotte's Web është një libri amerikan i vitit 1952 nga E. B. White.

Shiko dhe[redakto | redakto tekstin burimor]