Cherry Grove, New York

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Cherry Grove, New York
qytet
noform
Vendndodhja
Cherry Grove, New York is located in SHBA
Cherry Grove, New York
Cherry Grove, New York

Koordinatat: 40°39′38″V 73°5′17″P / 40.66056°V 73.08806°P / 40.66056; -73.08806

Administrimi
Shteti Flamuri SHBA
Shteti federal New York
Qarku Suffolk
Të dhëna të tjera
Zona Kohore Eastern (EST)-5
Verore EDT-4
Kodi Postal 11782
Koordinatat 40° 39′ 38″ Veri

73° 5′ 17″ Perëndim

Cherry Grove, New York është një qytet në qarkun Suffolkshtetit federal New York, SHBA.

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Cherry Grove, New York – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale