Chris Fehn

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Christopher Michael "Chris" Fehn ( i lindur 24 shkurt 1972), ose i njohur nga numri i tij #3, është një muzikant Amerikan, i njohur si njëri nga dy perkusionistët e kostumizuar të grupit Heavy Metal, Slipknot, dhe është basisti i grupit Will Haven.

Eighth notes and rest.svg Ky artikull në lidhje me muzikën është i cunguar. Ju mund të ndihmoni duke e përmirësuar këtë artikull.