Chuy Bravo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Chuy Bravo
Chuy Bravo.jpg
Bravo, 2013
Informacione personale
Vendlindja Tangancícuaro, Michoacán, Meksika
Vendvdekja Meksika City, Meksika
Kombësia Amerikan

Chuy Bravo lindi më 7 Dhjetor, 1956Tangancícuaro, Michoacán si Jesús Melgoza dhe vdiq më 14 Dhjetor, 2019Meksika City, Meksika.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Chuy Bravo – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.