Coco Marie Austin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Nicole "Coco" Austin tek the Tribeca Film Festival

Nicole Natalie Marrow e njohur zakonisht si Coco Austin, Coco, Coco Austin, Coco Marie Marie, Coco-T është një aktore amerikane , balerinë, modele mahnitëse dhe personalitet i botës së celebriteteve në rrjetet sociale . Ajo është e martuar me aktorin rreper Ice-T që nga 2001

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • "Twitter Post By Ice-T". TweetDeck. August 21, 2011. Retrieved August 21, 2011.
  • "Coco's World". Coco's World. Retrieved October 12, 2014.
  • "Coco's Official Twitter Page". twitter.com. September 8, 2011. Retrieved September 9, 2011.
  • "Official website bio". Cocosworld.com. Retrieved November 10, 2011.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]