Craig Shoemaker

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Craig Shoemaker
Craig Shoemaker wiki 1.jpg
Shoemaker, 2011
Informacione personale
Vendlindja Philadelphia, Pennsylvania, U.S.

Craig Shoemaker lindi më 1958. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.