Jump to content

Crash Landing on You

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Crash Landing on You është një serial korean me protagonist të prodhuar dhe transmetuar nga SBS nga 14 dhjetor 2019 deri më 16 shkurt 2020, me protagonistë Hyun Bin, Son Ye-jin, Kim Jung-hyun dhe Seo Ji-hye.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]